Artykul dodany dnia:16. września 2019 w kategori: brak zdefiniowanej kategori | · Tagi:, ,

Przy zakupie butów powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy mają one odpowiedni rozmiar. Numer buta musi być podany w jego karcie produktu. Jeśli nie znamy swojego dokładnego rozmiaru, należy zmierzyć stopę. Jak to zrobić? Najlepiej odrysować gołą stopę na kartce papieru, a następnie zmierzyć długość odrysowanych konturów. Pomiar zaczyna się w miejscu końca palców i kończy na pięcie. Do uzyskanej długości należy dodać ok. 10 mm, aby palce w bucie mogły się swobodnie poruszać. Otrzymany wynik należy następnie porównać z tabelą rozmiarów danego producenta gdyż każda firma może stosować nieco inną rozmiarówkę. Przy wyborze butów lepiej nie kierować się ich rozmiarem, ale odpowiadającymi mu długościami stopy w centymetrach. Najbardziej miarodajne będą informacje o długości wkładki w bucie.

Wiele osób posiada stopy o zróżnicowanej długości dlatego pomiar należy wykonać dla obu stóp. Jeśli pomiar oprzemy wyłącznie na krótszej stopie, jeden z butów może okazać się za ciasny. [podobne: puch syntetyczny, sukienki wieczorowe sklep internetowy tanio, biżuteria ze stali chirurgicznej hurt ]

Przy zakupie obuwia sportowego do rozmiaru stopy powinniśmy dodać kilka milimetrów odpowiadających grubości skarpet gdyż mogą one zwiększyć rozmiar obuwia nawet o pół rozmiaru.

 
[więcej w: Fordanserki, kosmeceutyki, dentysta bielsko ]
[hasła pokrewne: yes celebrytki, zdrowe buty damskie, obuwie tekstylne ]

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.) .

Artykuł dotyczy tematów: obuwie tekstylne yes celebrytki zdrowe buty damskie